Avastage uued USB pistikupesad!

USB pistikupesa PLUGY ja pistkutorn Vertikal Push on ideaalsed lahendused minimalistliku disaini armastajale.

Plugy on loodud nii, et see integreeruks teie mööblisse ja annab teile mugavuse nutiseadmete laadimiseks kõikjal kodus või kontoris. 
 
Vertikal Pushi puhul on tegemist diskreetse lahendusega, mis koosneb laua sisse peidetud vertikaalsest pistikutornist, millele vajutades sõidab pistikutorn ülesse ja kui enam ei soovi torni kasutada, siis peitub see ilusasti laua sisse.
 
See on ideaalne lahendus näiteks köögisaare, köögitasapinna, töölaua või öökapi jaoks, kus ei ole vaja elektroonilisi seadmeid kogu aeg pistikus hoida ja mille puhul seina küljes olevad pistikud või maas olev pikendusjuhe paistaks mitte kõige ilusam välja või meelitaks lemmikloomi juhtmeid närima.

Vertikal Push pistikutornid on saadaval kahes värvitoonis: must ja hõbedane. Pistikutorn sisaldab kolme tavalist pistikut ja vastavalt versioonile kas 2 USB A tüüpi pistikuid või 1 USB A ja üks USB C tüüpi pistikuid. Toetab kuni 3680W tarbivaid seadmeid ja paigaldamiseks on vajalik lõigata 100 mm diameetriga ava tööpinnale. Töötasapinna paksus võib olla 1 mm kuni 70 mm.

Link selle toote juurde