Concepta liugsüsteemid – revolutsioon ruumieralduses

Meil on rõõm esitleda uusimaid liugsüsteemide tootesarja HAWA Concepta, millega saab nii äripinnal kui kodus luua paindlikke ruumilahendusi ning elegantseid panipaiku. Sealjuures on liugsüsteemid praktiliselt helivabad ning lihtsasti paigaldatavad igasse ruumi.

Unustage kolinad, lõginad ning kohmakad liuguksed. 

HAWA Concepta ja Folding Concepta on võimeka disainiga lahendused, mis võtavad harukordselt vähe ruumi. Uksi saab pöörata, klappida ning optimaalselt kitsastesse taskutesse peitu libistada. Tulemuseks on multifunktsionaalsed lahendused, et kodus või kontoris stiilselt varjata näiteks kööginurka, garderoobi või majapidamisruumi.

Peidus olevad maast laeni uksed loovad suletult ruumi stiilse, rahuliku ja kvaliteetse üldmulje, kuid võimaldavad vajadusel kiiret ning mugavat ligipääsu. 

Concepta süsteemide uksed avanevad 90-kraadise pöördega nii, et avatud uks peitub sujuvalt mööblis asuvasse taskusse. Nii on ka avatuna üldmulje stiilne ning ligipääs täielik. Nii Concepta kui Folding Concepta süsteemid on omavahel igati kombineeritavad, et luua just teie koju või kontorisse sobivaim lahendus.

Köök – eraldage või peitke avatud planeeringuga kontoris või kodus kööginurk täielikult. Avatud ustega on tagatud täielik ligipääs ja tegutsemismugavus. 

Pesumasin ja majapidamistarbed – sageli on vannitoas või sauna eesruumis pesumasin, kuivati, triikimis- ja kuivatustarbed jmt. Liugsüsteemiga on majapidamisnurk silma alt ära ning säilib soliidne üldmulje. 

Garderoob, sahver, panipaik – kõigi vajalike panipaikade eraldamine stiilsete ja funktsionaalsete ustega loob ruumi hetkega korrastatud välimuse. Erinevalt tavalistest liugustest saab uksed täielikult avada ning panipaiga sisust parima ülevaate.

Kodukontor – minimalistlikus kodus võib kontorinurk silma riivata. Samuti pole nii võimalik töölt päriselt lahkuda, kui see kogu aeg toanurgast vastu vaatab. Sulgege tööpinged ning loominguline segadus ukse taha ja jätkake hiljem sealt, kus pooleli jäite.

Tutvu Concepta toodetega Tutvu Concepta kataloogiga

Emuca

Concepta süsteem