Innovaatiline kodukontor

Töökeskkonda ei tasu alahinnata, sest just kontorimööbel võib aidata töötajate produktiivsust optimeerida või sootuks ära rikkuda. Täna töötavad paljud meist sageli või igapäevaselt hoopis kodus, mis paneb ka kodukontori võimalusi uue pilguga üle vaatama. On suur vahe, kas sülearvutiga diivaninurgas või köögipukil kössitada või alustada päeva spetsiaalselt sisse seatud mugavas, tõhusas ja ergonoomilises töökeskkonnas. 

Toome teieni oma valikust 4 erinevat lahendust mugava kodukontori sisseseadmiseks, millega ka kodus töö lausa lendab. 

Monitorikinnitus lauale

Monitorijalaga saate seadistada oma monitori püsivalt ideaalsesse asendisse ja hoida laual ruumi kokku. Lahendus on mõeldud erinevate töötajate vajadustele ning sobib ka arvutimänguritele.

Monitorikinnitus on saadaval kahes versioonis: ühele või kahele monitorile. Mõlemad lauakinnitused sobivad ekraanidele suurusega 10-32 tolli ning kaaluga kuni 8 kg (ekraani kohta).

Liigendatud jalad lasevad monitori nurka kohandada kuni + 90° / – 90° kaldeni ja pakuvad 180° pöörlemistelge ning 360° pöörderaadiust parimaks nähtavuseks. Tänu kuni 430 mm pikendatavatele jalgadele annavad nad tööpinnale ruumi juurde.

Jalga saab paigaldada nii tööpinna servale kui sellest läbi, tööpinna paksus võib olla 10-88 mm. Komplektis on ka vajalikud võtmed kokkupanekuks ning kaablite peitmise lahendus, mis hoiab juhtmed korras ning pilgu alt ära.

Monitorikinnitus seinale

Monitorijalg seinale on disainitud TV-ekraanide ja monitoride seinale kinnitamiseks, et tööl või kodus igas toas telepilti nautida. Jalg sobib 10-55-tollistele teleritele ja monitoridele kaaluga kuni 32 kg.

Liigendatud jalg laseb ekraani nurka kuni 5° üles ja 15° alla kohandada ning 90° paremale-vasakule pöörata. Lisaks saab jala vastu seina voltida ning pikendatava jalaga võib ekraani seinast 32-402 mm kaugusele seadistada.

Komplektis on ka kaablite peitmise lahendus ja kokkupanekuks vajalikud kruvid ning pistikud.

Elektriliselt reguleeritavad lauajalad

Tööpäeva keskel on tervislik asendit vahetada, mistõttu on vajalik, et töökoha mööbel sobiks nii istumiseks kui seismiseks. Elektriliselt reguleeritav töölaud on parim lahendus kõigile äridele ja kontoritele, sest laua kõrgust saab lihtsalt muuta, mis teeb töökoha ergonoomiliseks.

Reguleeritava laua kõrgust saab muuta vahemikus 660-1170 mm. Mootorit saab kontrollida lülitist, reguleerimine on madala müratasemega ning laua saab jätta igasse soovitud asendisse. Töölaua süsteem sobib 1120-1520 mm laiuse lauaplaadiga ning kandevõime kuni 80 kg.

Laud toetub reguleerjalgadele, mis aitavad lauda seadistada ka siis, kui põrand pole ühtlane. See hoiab laua stabiilsena ning kaitseb põrandat kriimustuste eest. Lauajalad on saadaval musta või valge viimistlusega.

Kokkuklapitava laua või riiuli seinakinnitused

Kui soovite koju kontorinurga luua, aga teil pole palju ruumi, tulevad appi kokkuklapitavad seinakinnitused, millega ehitada klapitava seinariiuli või isegi lihtsa töölaua.

Kinnitused on saadaval kolmes mõõdus: 200, 300 ja 400 mm, kandevõimega vastavalt 40, 50 või 60 kg kinnituste paari kohta. Komplektis on 4 kokkuklapitavat tuge koos kõigi paigalduseks vajalike kruvidega.

Klapitavate seinakinnitustega saate luua ruumisäästlikke riiuleid või laudu. Lukustussüsteemiga saate jalad kinnitada soovitud asendisse ja olla kindel, et laud või riiul kogemata kinni ei lähe.