Jagmet moodulriiulid

Avastage Jagmeti moodulriiulid, mida saab kasutada kappides, riietusruumides, ettevõtetes, pesuruumides, sahvrites, panipaikades jne. Need on ideaalne lahendus ruumiprobleemide lahendamiseks ja teile sobivate riiulite ehitamiseks parima hinnaga.

Kitsad profiilid ja tarvikud jätavad funktsionaalsuse ja ilu ühendamiseks rohkem ruumi. Valgeks värvitud profiilil paistavad teie esemed hästi välja.

Seinasiinid ja kandurid riiulite valmistamiseks

Meie valikus on kaks komplekti, mis muudavad teie vajadustele vastavate riiulite valmistamise lihtsaks. Seinasiinide komplekt koosneb kahest 1 – 2,5 m pikkusest üherealise ja 50 mm sammuga perforeeritud siinist ning kolmest riiulikanduri komplektist, mis on mõeldud kolme puidust riiuli paigaldamiseks.

Seinariiulite tarvikute komplekt võimaldab aga luua erinevaid kombinatsioone nelja puidust riiuli paigaldamiseks.

Võrkriiulid ja traatkorvid

Sobivad ideaalselt kappidesse, riietusruumidesse, pesuruumidesse või sahvritesse. Traatkorvid on eemaldatavad ning mõeldud kasutamiseks koos üherealise ja 50 mm sammuga perforeeritud siinidega ning kaherealise ja 32 mm sammuga perforeeritud siinidega.

Võrkriiuleid kasutakse aga koos kaherealise ja 32 mm sammuga perforeeritud siinidega.

Riidepuud ja volditavad riidenagid

Riidepuu lahendusega saate riideid riputada kappidesse, riietusruumidesse või pesuruumidesse. Riidepuu on mõeldud kasutamiseks koos võrkriiulite ja nende kanduritega.

Volditav riidenagi kinnitatakse iseseisvalt seina külge ja seda saab ruumi säästmiseks kokku voltida.

Seinasiinid ja kandurid