Kingakapi tarvikud: hädavajalik sobiva kohandatud kingakapi loomiseks

Erinevalt rõivastest vajavad kingad õhutatavat ruumi, millel on nende hoidmiseks vajalikud spetsiifilised omadused. Arvestades erinevate mudelite, stiilide, pikkuste ja suurustega, vajavad nad nõuetekohast hoidmist, et vältida mis tahes kahju. Seetõttu on kingakapi lisamine koju ideaalne lahendus, et hoida kingad terved, korras ja hästi korraldatult.

Soovime anda teile ideid, nii et teie projektid hõlmaksid ka seda tüüpi mööblit ja teie kliendid oleksid teie ettepanekutega täiesti rahul. Niisiis, hakakem pihta! Jätkake lugemist ja looge unikaalseid disainilahendusi!

 Oluline on, et iga rõivaeseme jaoks oleks ruumi

Mugavus kodus on muutunud kõigile väga oluliseks. Tähtis on võimalus ära panna kõik rõivad, et nad ei vedeleks igal pool mööda elamist laiali. See loob rahuliku keskkonna ja samas annab liikumisvabadust ja lihtsust asjade korraldamises.

Kuid nagu me varem mainisime, vajavad kõik meie erinevad rõivad oma kohta ja seda mitmesugustel erinevatel põhjustel.

Esiteks, nende lõhna tõttu. Me käime oma kingades mööda tänavaid, mis tähendab, et korjame üles mustuse, mille me hiljem koju toome. Kui me hoiame kingi koos rõivastega, kantakse nende lõhn ja kogu nende küljes olev mustus rõivastele üle. Mis ilmselgelt ei ole ei hügieeniline ega soovitatav.

Samuti on palju lihtsam kasutada erinevaid kingi, mis meil on, kui nad on paigutatud kingakappi. Nii on võimalik iga kord kergesti valida just need, mis antud hetkel kõige rohkem sobivad.

Lõpuks hõlbustab iga paari kindlas kohas hoidmine seda, et nad säilivad kaua ilusad ja korras. Näiteks kõrged saapad, kõrge kontsaga kingad…

Kingakapp: täiendus, mis on seda väärt

Kahtlemata aitab kingakapi lisamine oma kujundusprojekti teil teiste konkurentide seas silma paista. Kliendid otsivad mugavust ja praktilisust. Kord ja asjade õige korraldus annavad selle.

Kingakapid on praktilised, dekoratiivsed ja funktsionaalsed mööbliesemed, millel on samad eelised kui mis tahes muud tüüpi kapil. Võimalus on valida kõige sobivam mööbli tüüp. Olgu see siis madal, kirstu kujuga, kõrge,…

Niisiis, ärge oodake enam ja lisage oma disainilahendustesse kingakapp. Järgige iga kliendi ruume ja konkreetseid vajadusi ning pakkuge neile lahendust, mida nad otsivad.

Kingakapp: täiendus, mis on seda väärt

On olemas mitut tüüpi kingakappe, mida saate kohandada ruumiga, mida kavatsete kasutada, võttes appi Emuca pakutavad kapi tarvikud.

Näiteks on olemas väljatõmmatavad kingakapid. Need on lihtsad, kuid väga praktilised tarvikud, mis võimaldavad teil näha erinevat tüüpi kingi. Need võivad olla ka erinevatest materjalidest ja erinevat värvi, metallist või puidust ning neid saab hõlpsasti integreerida igasse kappi. Neid müüakse koos väljatõmbesüsteemiga, nagu Keeper lateral pull-out.

Teine süsteem, mis on ka moes, on sahtlid või eraldi kingakapid, mida saab lisada riidekappidesse. Nende peamine omadus on see, et need võimaldavad olemasolevat ruumi optimeerida, paigutades ära 20 kuni 40 paari kingi. Lisaks võimaldavad need kappi sobitada ruumi sisekujundusega.

Meie veebisaidil leiate kõik vajalikud tarvikud, et saaksite luua ainulaadse, praktilise ja funktsionaalse mööblieseme. Interjööris saate kingade paremaks hoidmiseks ja korraldamiseks koos kasutada igat tüüpi tarvikuid.

Teie päralt on ka Emuca komplekt, mis koosneb kingasahtlist ja varjatud siinidega raamist, mis võimaldavad täielikku väljatõmbamist ja pehmet sulgemist tänu oma isesulguvale süsteemile. Seda komplekti saab kohandada mööbli ja olemasoleva ruumi vajadustega.

Nagu näete, võimaldab kingakapi integreerimine kujundusse teie klientidel paremini optimeerida vaba ruumi kõigile oma rõivastele. Niisiis, hakake tegutsema ja looge unikaalne mööbel parimate tarvikutega, mida me pakume!