Pistikupesad, kaablite läbiviigud – kontorimööbli olulised elemendid

Mugavamate tööruumide loomiseks vajate oma kontori jaoks olulisi elemente, mis annavad mööblile funktsionaalsuse. Avastage meie uued kinnitused, läbiviigu katted ja muud mööblitarvikud, mis on meil Emuca laos olemas.

Avastage meie uued pistikupesad, kaablite läbiviigud ja muud Emuca mööblifurnituurid, mis on meie uuendatud toodete valikus.

Pistikupesa Atom Lite

Uus pistikupesa Atom Lite sobib hästi kontori- ja koosolekulauale, kuid samuti ideaalselt ka televiisori kõrval olevasse kodumööblisse. Disain võimaldab täielikku mööblisse integreerimist tänu sellele, et see on saadaval mustas, valges või hallis toonis.

Sellel on kaks F-tüüpi Schuko-pistikut (EL), mille maksimaalne lubatud võimsus on kuni 3000 W – 13 A, ning kaks A-tüüpi ja C-tüüpi USB-pistikut 5 V DC (1 × 1 A / 2 × 0,5 A) elektroonikaseadmete laadimiseks.

Atom Lite korpusel on nupuvajutusega töötav automaatselt tõstetav kaas, mis hõlbustab pistikupesade kasutamist. Aktiivset kasutamist märgistab LED indikaator tuli.

Pistikupesal on 1,5 meetrine toitekaabel koos europistikuga, töötab 230V AC 50 Hz. Pistikupesa paigaldamiseks on vaja teha tööpinda 225 x 111 mm sisselõige, maksimaalne tööpinna paksus saab olla kuni 36 mm. Pistikupesa kinnitatakse komplekti kuuluvate klambrite ja kruvidega

Kaablite läbiviik Plastwin

Kaablite läbiviik Plastwin on ette nähtud elektroonikaseadmete kaablite peitmiseks laudadel, kontorilaudadel või majapidamismööblil. Nende tagasihoidlik ruudukujuline disain hõlbustab integreerimist mööblisse, kuigi nende paigaldamiseks on vaja Ø80 mm ringikujulist sisselõiget.

Sellel on kaas, mida saab eemaldada, et saaks kaablid ja pistikud läbi vedada. Kui paigaldamine on lõppenud, tuleb kaablitele juurdepääsuks kate ettevaatlikult üles tõmmates eemaldada. Plastwini läbiviigu katted on samuti saadaval musta või valge viimistlusega ja neid tarnitakse kuueste komplektidena.

Universaalne pöörlev mehhanism Giro1

Uurige, kuidas paigaldada televiisori pöörlev alus mööblisse, et saaks keerata ekraane, telereid, kõlareid või mis tahes muid seadmeid. See pöörlev platvorm võimaldab 360‑kraadist pööret kindlalt ja stabiilselt.