Puiduõli Legno Smart-Öl 2,75L/taara, Artemis
173,16 € + km
Keskkonnasõbralik, universaalne 2C õli mööbli ja sisekujunduse viimistlemiseks.
R11 libisemisvastase klassiga on Legno Smart Oil ideaalne mitte ainult mööbli, lauaplaatide ja sisustuse viimistlemiseks, vaid ka põrandatele ja treppidele.
Antistaatiline.
Toon: Artemis (toon on tume mokapruun, millel on tumeda šokolaadi alatoon. See viimistlus peidab osaliselt heledama puidu mustrit, jättes tulemuseks rahuliku, elegantse ja modernse pinna. Sobib ideaalselt kontrasti loomiseks heledate pindadega või interjööridesse, kus soovitakse saavutada sügav ja väärikas toon ilma mustaks muutumata.)
Kogus: 2,75L
Koostis: looduslikud taimeõlid (linaseemneõli, puiduõlid), kõvad vahad, mattimisained, plii- ja koobaltivabad kuivamisained, samuti oksüümivabad.
Pealekandmine: värvipüstoliga, pintsliga, rulliga või lapiga.
Katmispind: 1L katab 15-30m2
Kuivamisaeg: 12h, täielikult kuiv 7 päevaga. Kuivamine oleneb keskkonna niiskusest, õhu temperatuurist ja peale kantud õli paksusest. Hästi ventileeritud ruum tagab hea ja kiire kuivamise.
Standardid: ÖNORM A 1605-12, DIN 53160-1, DIN 53160-2, ÖNORM EN 71-3, DEVL1104875A
Soovitame lisaks lugeda juhendit Paigaldus (PDF).
Tellitav 2-3 nädalat
Pintsel 100 mm lakkide/õlide jaoks
Jalanõuhoidel Quartz süsteemile, M80 L640mm, teras/titaanium
Pintsel 50 mm lakkide/õlide jaoks
Lühikarvaline värvirull 100 mm PU-lakkide/õlide/akrüüllakkide jaoks (pakis 10tk)
Ümara riidepuutoru Ø25mm ühendus 4-ne (nurga rist) fiksaatorkruviga, alumiinium/must struktuurne
Pikendatud otsakandur CLASSIC PRO II H36mm, Ø25 mm riidepuutorule, tsink-alum/antratsiit struktuurne 








