Emuca garderoobi riidepuu torud

Riidepuu torud on iga garderoobi lahutamatu osa. Käesolevas postituses tutvustame Emuca suurepärast riidepuu torude valikut, mis järgib mööblidisaini viimaseid trende.

Garderoobi riidepuu toru komplekt

Riidepuu toru komplekt teeb tellimuse koostamise, transpordi ning kokkupaneku lihtsamaks. Komplektlahendust pakume mitmele mudelile kahes eri pikkuses – 750 või 1150 mm. Toru on võimalik vastavalt kliendi soovile mõõtu lõigata. Komplekti kuuluvad toru otsmised kandurid ning 1150 mm mudeli puhul ka keskmine kandur, mis tagab parema stabiilsuse.

Ø28 mm garderoobi torud ja kandurid

Ø28 mm läbimõõduga torud ja kandurid teeb eriliseks ja silmapaistvaks nende ümarate joontega disain. Märkimist väärib titaanium ja must viimistlus, mis koos hõbedase ja moka pruuniga järgib garderoobidisaini viimaseid trende.

Lisaks oleme optimeerinud riidepuu toru ja kandureid, et tagada parim vastupidavus. Kandureid pakume komplektides, kuhu kuuluvad kokkupanekuks ka M5 x 38 kruvid.

Silk torud ja kandurid

Silk garderoobi riidepuu torud ja kandurid pakuvad häid võimalusi disainide kombineerimiseks, sest on saadaval nii mustas kui hõbehallis värvitoonis.

Toru on valmistatud alumiiniumist, peal PVC kummi riba, mis aitab vältida riidepuu liigutamisest tekkivaid helisid.. Ka selle toru puhul on kandurid saadaval komplektidena, kuhu kuuluvad nii parem- kui vasakpoolne kandur ning M6 x 40 kruvid.

Luxe torud ja kandurid

Luxe garderoobi riidepuu torud ja kandurid on sirgete joontega ning saadaval hõbedases või pruunis moka tooni viimistluses. Toru on valmistatud alumiiniumist ning peal on PVC kummi riba, mis aitab vältida riidepuu liigutamisest tekkivaid helisid. Kandurid on saadaval komplektidena, kuhu kuuluvad nii parem- kui vasakpoolne kandur ning M6 x 40 kruvid.

Muud garderoobi riidepuu torud

Meie valikus on ka muid 30 x 15 mm garderoobi riidepuu torusid, samuti terasest või alumiiniumist torusid. Viimaste puhul oleme samuti optimeerinud toru lahendust, et tagada parim vastupidavus.

Tutvuge meie toodetega lähemalt

Emuca

Riidepuu torud

Riidepuu torude kataloog