Nutika mööbli võti — multimeedia aksessuaarid

Ilmselt kõik mööblitootjad nõustuvad, et iga mööbliprojekti lõpptulemus peaks olema mugav, praktiline ja funktsionaalne ning pakkuma kliendile silmailu ja rõõmu pikkadeks aastateks. Üks väike, aga oluline viis konkurentidest paremat tulemust pakkuda, on paigaldada mööblisse hästi valitud multimeedia aksessuaarid, mis lisavad mööblile funktsionaalsust nii kodus kui kontoris.

Mööbli hea esmamulje kustub kiirelt, kui kasutamise käigus hakkavad selle peal või taga kuhjuma erinevate seadmete juhtmed — halvimal juhul lisandub puntrasse ka mõni pikendusjuhe, sest vajalikus kohas pole sobivat ühendust.

Multimeedia aksessuaarid on iga tänapäevase lahenduse lahutamatu osa, sest aitavad juhtmeid peita, ruumides hoida korda ning luua ühendust just neile seadmetele ja sinna, kuhu kliendil on tarvis.

Evenderi valikus on lai valik erinevaid Emuca multimeedia aksessuaare, mis muudavad mööbli funktsionaalseks, teevad elu lihtsamaks ja turvalisemaks ning rahuldavad iga kliendi vajadusi.

Süvistatavad pistikupesad

Mööblisse saab peita erinevat tüüpi süvistatavaid pistikupesi, mis pakuvad kodus või kontoris vajalikke ühenduskohti ning loovad puhta korrastatud üldmulje.

Mitmekohaline pistikupesa Atom

Atom pistikupesad on kõige levinumad lahendused, mis pakuvad ka parimat funktsionaalsust. Nende disain ning alumiiniumikarva või must viimistlus sobib pea iga mööbliga.

Valikus on Atom 14 ja Atom 26 mudelid.

Pistikus on:

  • 1 või 2 pistikupesa
  • 2 USB pesa/laadijat
  • HDMI 2.0 ühendus
  • RJ45 arvutivõrgu pistik (osadel mudelitel)

Pistikupesa pakub kuni 3000 W-13 A võimsust koos LED indikaatoriga. Pistikut katab käsitsi avatav kaas ning paigaldamiseks vajalikud klambrid ning kruvid on komplektis.

Püstine mitmekohaline pistikupesa Vertikal

Tegemist on väikese, diskreetse, praktilise ning täisfunktsionaalse lahendusega, mis koosneb vertikaalsest pistikutornist, mille saab tööpinnast välja tõmmata. Tänu disainile saab Vertikali täielikult mööblisse integreerida ning pesa katab mustast plastikust kaas.

Pistikus on:

  • 3 pistikupesa
  • 2 USB pesa/laadijat

Pistikupesa pakub kuni 3500W — 16A võimsust ning selle paigaldamiseks on vaja puurida 60 mm auk.

Püstine mitmekohaline pistikupesa Push

Tegemist on Vertikal mudeli puutetundliku versiooniga, mis avaneb sujuvalt pealevajutamisel. Valikus on Push 60 ja Push 100 mudelid.

Pistikus on:

  • 2 pistikupesa
  • 2 USB pesa/laadijat

Pistikupesa pakub kuni 3680W — 16A võimsust ning selle paigaldamiseks on vaja puurida 60 mm (Push 60) või 100 mm auk (Push 100).

USB-pesa Plugy

2-kohaline USB-pesa/laadija Plugy 37-millimeetrise läbimõõduga. Valikus on ümmargune ja kandiline korpus

Peidetud juhtmevaba mobiililaadija Airless

Mööblisse peidetav juhtmevaba mobiililaadija, millega on vähemalt üks laadija ning juhe jälle vähem.

Pakkuge oma klientidele täielikku kasutusmugavust. Kogu meie multimeedia aksessuaaride valiku leiate meie kodulehelt.

Tutvuge meie toodetega lähemalt